Öğretmenler Mah. İsmetpaşa Cad. Aydın Apt. C Blk. No:32 Tarsus/MERSİN/TÜRKİYE
Pzts-Cum: 9:00 - 18:00

info@plantas.com.tr

0 324 613 77 77

HAKKIMIZDA

Firmamız resmi olarak Ekim 2016 tarihinde Mersin Merkez ofisinde faaliyetlerine başlamıştır. Türkiye’de bitki koruma ürünleri ve özel bitki besleme ürünleri ana faaliyet konumuzdur. Global iş ortaklarımızla birlikte yeni ürünler geliştirerek hem Türkiye pazarında hem de dünya pazarında aktiviteyi arttırarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

HIZLI BÜYÜYEN SATIŞ AĞI
Firmamız kuruluşunu takiben hızlı bir şekilde satış ağını oluşturarak Türkiye’nin dört bir tarafına yayılmıştır. Yakın süreçte pazardaki büyümeye paralel bir şekilde müşterilerimize daha iyi bir servis verebilmek adına sahadaki çalışan sayımızın arttırılması planlanmaktadır.

VİZYONUMUZ
Tarım sektöründe önümüzdeki süreç içerisinde gerek bitki besleme, gerekse bitki koruma alanlarında çok özel ve spesifik ürünleri işbirliği içinde olduğumuz büyük ölçekli firmalar aracılığıyla Türk Tarımı’nın ve çiftçisinin hizmetine sunarak kısa bir süreç içerisinde Türk bitki koruma ve besleme sektöründe önemli firmalardan biri olamayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ
Firmamız müşteri odaklı çalışma prensipleri çerçevesinde bitki koruma ve besleme alanlarında çözüm odaklı ürünlerini Türk çiftçisinin hizmetine sunarak, onların gerek verim anlamında, gerekse ürün kalitesi anlamında daha üst seviyelere çıkmasını kendisine görev edinmiştir. Bu görev çerçevesinde firmamız sadece spesifik ürün portföyü ile değil, buna ilaveten sahadaki teknik kadrosuyla da çiftçilerimize onların üretimleri aşamasında ihtiyaç duydukları teknik bilgiyi en hızlı biçimde ulaştırmayı kendine hedef edinmiştir.

BİZE YAZIN

info@plantas.com.tr

BİZE ULAŞIN

info@plantas.com.tr

UYGULAMAMIZ

info@plantas.com.tr

BİZE TAKİP EDİN